o firmie
oferta
technologia
galeria
kontakt

39-300 Mielec

Rzędzianowice 117

tel./fax

(0-17) 584 36 65

tel. kom.

502 305 408

 Przede wszystkim
jakość

Naszą firmę wyróżnia najwyższa jakość świadczonych usług.

Osiągamy to poprzez stosowanie wysokiej jakości materiałów, precyzyjne i solidne wykonanie, krótki termin realizacji zamówienia, wsparcie techniczne dla naszych klientów.

 Indywidualne
podejście

Do każdego zleconego zadania podchodzimy całkowicie indywidualnie.

Analizujemy wszystkie elementy składowe, uwzględniając potrzeby i życzenia zleceniodawcy i tworzymy precyzyjny plan działania, dostosowany do specyfiki danego problemu.

Wszystko po to, aby dostarczać najwyższej jakości produkty, będące źródłem zadowolenia klienta i jednocześnie naszym powodem do dumy.

 Ręczne
wykonanie

Specyfiką maszynowo wykonanych elementów jest całkowita szablonowość i przez to często nie odpowiadają zróżnicowanym potrzebom klientów.

W naszej firmie wszelkie prace wykonywane są ręcznie, co gwarantuje idealne dopasowanie wszystkich elementów konstrukcji do wymagań klienta.

Dzięki temu możemy zapewnić także najwyższą jakość usługi, niemożliwą do osiągnięcia przy zastosowaniu zautomatyzowanego procesu produkcyjnego.

 Najlepsze
materiały

Elementem decydującym o poziomie wykonania usługi jest, oprócz solidnego wykonania od strony technicznej, jakość wykorzystanych materiałów.

Zawsze wybieramy najlepsze z możliwych surowców i komponentów, kierując sie przy tym wymaganiami klienta : specyficzną kolorystyką, charakterem danego pojazdu, wyznacznikami ekonomicznymi i wieloma innymi czynnikami.

Dysponując fachową wiedzą tworzymy kompletną całość, która odpowiada wizji przedstawionej przez zleceniodawcę.